Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pomozte zachránit Českého Ježíška

Podpořit Českého Ježíška 

V košíku není žádné zboží

Podopora Českého Ježíška


Vánoce a psaní Ježíškovi. Věc, která v předvánočním období neodmyslitelně patřila téměř do každé rodiny. V dnešní době ale čím dál tím víc vídáme ve výlohách obchodních center, z televize a dokonce i z výzdob některých domů spíše Santa Clause a naše děti mají pak zmatek, kdo u nás nosí dárky pod stromeček.

Projekt Český Ježíšek již desátým rokem svádí nerovný souboj právě se Santa Clausem a každoročně přináší dětem různé výchovně tématické projekty. Cílem Českého Ježíška je udržet v povědomí dětí i jejich rodin národní zvyky a tradice. Tou největší tradicí je pak samozřejmě psaní Ježíškovi.

A teď si představte, že byste jako děti dostali svůj vlastní dopis s odpovědí od Ježíška.

Díky tomuto projektu již 5 let obdrželo svůj dopis od Ježíška téměř 200 000 dětí z celé České Republiky. A ne jen tak ledajakou odpověď. Odpověď, ve které Ježíšek reaguje přímo na jejich přání, touhy, ale i bolístky a trápení.
Poslední dobou se totiž v přáních od dětí neobjevuje jen výčet materiálních darů, objevují se v nich prosby o radu, porozumění, či pomoci s trápením.
A právě tyto dopisy Ježíšek nebere na lehkou váhu a dává si záležet, aby odpověď byla citlivá, potěšila, pomohla.

Projekt “Český Ježíšek odepisuje dětem“ je v celé Evropě, možná i ve světe ojedinělý právě tím, že opravdu reaguje na to, co je v dopise od dětí napsáno. A hlavně – odpovídá zdarma!

A právě kvůli tomu, aby děti mohly i nadále dostávat své odpovědi zdarma, jsme založili tento projekt.  Vybrané finance poslouží k zaplacení několika desítek pracovníků, podílející se na tomto projektu, a k medializaci a propagaci, aby se Český Ježíšek dostal více do povědomí v každém koutě naší republiky.

Prosím podpořte nás jakoukoliv finanční částkou, na stránkách Finanční sbírky ZDE, který NFP též znásobí zlatým řezem. Ježíšek se Vám určitě pak odvděčí nadílkou pod vánočním stromkem :)

Děkujeme!Dnes má svátek
Petra.