Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Pomozte zachránit Českého Ježíška

Podpořit Českého Ježíška 

V košíku není žádné zboží

Velká soutěž


Děti rády pomáhají

Komu a jak bys chtěl pomoci Ty a Tvoje rodina?

Zapoj se do soutěže o vytvoření veřejné sbírky a desítky hodnotných cen.


Podrobná pravidla naleznete ZDE


Ahoj kamarádi,

spousta z vás každoročně píše Českému Ježíškovi a z mnoha dopisů je patrné, že rádi pomáháte nebo byste rádi pomohli druhým v nouzi.

Proto pro vás loni Nadační fond pomoci a Český Ježíšek společně připravili velkou soutěž pod názvem „Podej i ty pomocnou ruku“, jejíž hlavním smyslem bylo, abyste se zamysleli, zdali máte ve svém okolí někoho, komu osud nepřál a kdo by si zasloužil pomoc.

Poslali jste nám stovky příběhů, ale vyhrát mohl jen jeden. Nejvíce nás oslovil příběh sedmnáctiletého Tomáše, který si přál vytvořit veřejnou sbírku pro svého kamaráda Pavla, kterého na ulici srazil nepozorný řidič.

Pro něj pak právě Nadační fond pomoci vytvořil veřejnou sbírku, na kterou během pár měsíců veřejnost přispěla, a i díky násobení zlatým řezem ze strany fondu, se vybralo přes 150 000 Kč na Pavlovu léčbu.
Pavlův příběh si můžete přečíst ZDE

A vidíte sami, jak málo stačilo k tomu, aby se stal tak krásný skutek. Stačilo jen najít si chvilku, napsat příběh a zaslat ho do naší soutěže.

Tuto možnost máte letos znovu a proto se i vy zapojte, možná zrovna váš příběh bude letos ten výherní a vy tím někomu dáte ten nejkrásnější vánoční dárek.
Než ale začnete psát, přečtěte si pečlivě níže uvedená pravidla a třeba se i inspirujte na těchto stránkách www.nfpomoci.cz jinými příběhy.


Soutěžit budete o

9 hodnotných věcných cen pro autory nejlepších prací.

Autor hlavní vítězné práce bude odměněn věcnou cenou a jím navrhnutou pomoc pro druhé mu Nadační fond pomoci pomůže zrealizovat otevřením vlastního projektu na www.nfpomoci.cz!

Pravidla soutěže najdete na stránkách www.nfpomoci.cz/soutez-s-jeziskem


Partneři soutěže

Igráček      

 
Dnes má svátek
Petra.