V košíku není žádné zboží

  Výrobky z Ježíškovy dílny  Kniha Jak Ježíšek naděloval radost

  Cena: 199,00 Kč

  Knížka Jak Ježíšek naděloval radost vás zavede do jednoho krásného a docela velkého města. V jeho starých uličkách, ale i ve vilových čtvrtích a ve velkých sídlištích žije spousta dětí. Většinou to jsou šťastné a veselé děti.  Jenže bydlí tady také děti, kterým život zakalila nějaká nepříjemná událost. Jsou tam děti, které mají starosti s učením, jiné žijí ve strachu o své nejbližší, některým se po někom stýská, jiní mají potíže se zdravím  a nebo jen s protivným sousedem.

  A právě těm méně šťastným a spokojeným dětem se rozhodla trojice kamarádů pomáhat. Adam, Pepík a chytrá Evička se rozhodli, že děda Voráček nemá pravdu, když říká, že nyní si už lidé nepomáhají jako dřív. Oni jsou přece správná parta a také to každému dokážou. Začnou si všímat, kdo pomoc potřebuje a zkusí s tím něco udělat. A tak pomohli holčičce, které se stýskalo po tatínkovi i klukovi, který neměl peníze na pořádnou bundu, udělali radost staré paní, která žila moc sama, podařilo se jim přes půl zeměkoule najít kamaráda starému pánovi, ale také ukáznit zlobivého kluka.

  To víte, že na takové krásné činy nebyly děti samy.  V jejich někdy docela dobrodružné práci jim pomáhali Ťápula, Hvězdulka, netopýrek Pírek a vůbec všichni přátelé českého Ježíška. Hlavně jim ale pomohli hodní lidé z celého města, děti i dospělí. Ježíšek se jen smál radostí, jak to těm třem jde, a nejen jim. Proto udělá nakonec veliké a krásné kouzlo. Asi vás napadlo, že to bude právě na Štědrý večer. A stane se to až na konci knížky, takže si ji musíte celou přečíst. Určitě nebudete zklamáni, protože v ní najdete trochu napínavosti, plno krásných obrázků a velký kopec  radosti. Ta přece k Vánocům nejvíc patří.   

  Zpět na e-shop  Dnes má svátek
  Milena.