V košíku není žádné zboží

  Výrobky z Ježíškovy dílny  Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky

  Cena: 449,00 Kč

  První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!

  Předškolákovy týdeníčky jsou první a stále jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu.

  Jedná se o hravé učení pro předškoláky s motivačním prvkem v podobě obrovské kosmické mapy formátu A1, do které si předškolák za splněné úkoly nalepí celkem 160 nálepek s vesmírnou tématikou (exoticky pojmenovaní mimozemšťané, raketa, hvězdy, komety apod.)

  Pracovní listy s úkoly pro předškoláky ve 4 sešitech jsou koncipovány na 40 týdnů, tedy k 9 měsíční přípravě:

  • Jízda tužkou – grafomotorika, 40 po sobě vývojově navazujících cvičení, cviky k uvolnění ruky, nácvik správného držení tužky (52 stran)
  • Hlavičkové úkoly – rozvíjí dítě mentálně, zahrnuje úkoly týkající se následujícího: barvy, tvary, protiklady, představivost, prostorovou orientaci – nahoře, dole, vpravo, vlevo, první až poslední, nad, pod, za, na…, cestu domů, tvar množného čísla, předčíselné představy, jednoduché počítání, zrakové a sluchové vnímání - slabikování, rýmování slov, počáteční a koncová písmena, logické a paměťové úkoly, vztahy a souvislosti, pohybová slovesa, počasí, cvičení na výslovnost SCZ a R a Ř, rébusy, prázdninové bonusy, testované děti si zamilovaly Spojovačky a Rýmovačky. (100 stran)
  • Praktik pro život - probírá s dětmi základní hygienické návyky, chování ve společnosti, stolování, zdravé stravování, ovoce, zeleninu, sporty, jízdu na kole, pobyt na horách, tělo a co mu prospívá, roční období, denní části, měsíce, dny v týdnu, oblékání, pořádek doma i venku, chování v dopravě, dopravní prostředky, život ve městě a na vesnici, rostliny, stromy, zvířata, rodinu, domov, finanční gramotnost, předání vzkazu, poznávání času a další. (52 stran)
  • Pohybovky - Cviky jsou zaměřeny na tělesnou zdatnost, obratnost, rovnováhu a křížené pohyby, které zapojí „do práce“ nejen tělo, ale i mozek. (44 stran)

  Všechny pracovní sešity pro předškoláky jsou umístěny v praktické složce - viz fotografická příloha.

  Předškolákovy týdeníčky hravou formou procvičí všechny znalosti a dovednosti, kterými by měl předškolák oplývat. Na knize spolupracoval tým složený z lékařů, pedagogů, speciální pedagožky, psycholožky. Publikace byla otestována na 5letých dětech. Obsahuje více než tisíc ručně kreslených obrázků. Stříhání je uvnitř publikace koncipováno tak, aniž by se porušila vazba knihy, zůstává předškolákovi k opakování nejen v předškolním roce, ale i v průběhu školní docházky.

  K Předškolákovi doporučujeme dokoupit Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.


  Publikace obsahuje zhruba třetinu stran se stříháním. To je vytvořeno na okraji stránky tak, aby neporušilo její spojitost s celkem. Současně je začátek rubové strany přizpůsoben tak, aby pod stříhacím proužkem byla prázdná plocha.
  Dítě si publikaci může po vyplnění samo prohlížet a nevědomky si opakovat, co s rodičem probral.

  Předškolákovy týdeníčky kromě sešitů pro předškoláky obsahují také praktickou přílohu A4 s geometrickými tvary a botou

  Příloha A4 obsahuje:

  • tvary k rozstříhání k prvním cvičením v Hlavičkových úkolech
  • obrázek boty s dírkami pro navlečení tkaničky

  Předškolákovy týdeníčky_příloha bota
  Po vystřižení boty a zakoupení kratší tkaničky (60 cm) si dítě může na maketě nacvičovat navlékání a zavazování tkaničky, a to dle podrobného popisu v sešitě Praktik pro život, 11. – 12. týden.

  Předškolákovy týdeníčky_bota  Předškolákovy týdeníčky_bota_2

  Kosmická mapa k nalepení nálepek a nálepky

  160 nálepek

  Předškolákovy týdeníčky_nálepky_1  Předškolákovy týdeníčky_nálepky_2

  Nálepky byly navrženy 9letou dcerou autorky, Sophií Martincovou. Nálepky ufonů dokonce pojmenovala. 150 nálepek malého formátu je doplněno 10 nálepkami ufonů.

  Kosmická mapa je formátu A1 (84,1 x 59,4 cm)

  Kosmická mapa byla rovněž nakreslena podle návrhu Sophie.

  Předškolákovy týdeníčky_kosmická mapa_1  Předškolákovy týdeníčky_kosmická mapa_2
  Kosmickou mapu si při začátku práce s dítětem umístěte na stěnu nebo magnetickou tabuli. Za úkoly jednoho týdne každé publikace si dítě vybere a nalepí jednu nálepku. Každá publikace obsahuje cvičení pro 40 týdnů, proto má dítě k dispozici celkem 160 nálepek.

   

  Mějte náskok od počátku a napořád!

   

  První a dosud jediná komplexní příprava dítěte pro školu i pro život v České republice.
   
   

  Obsáhlé informace k produktu najdete na webu www.prochytrehlavicky.cz.

   

  Představení Předškoláka v televizi:

  Předškolákovy týdeníčky v Sama doma na ČT 1

   

  Předškolákovy týdeníčky v Dobrém ránu na ČT 1

  Zpět na e-shop  Dnes má svátek
  Miloslava.